Untitled

TABELE VII EDYCJA

GRUPA A

#

Drużyna

Punkty +/-
1.  TAKO 8 +70
2.  MULTIBOND 7 +19
3. PIO STUDIO ARCH. 6 +6
4.  BLUE COMP. ŚWIEBODZICE 5  -40
5. EMERYCI UWR 4  -55

GRUPA B

#

Drużyna

Punkty +/-
1.  KOSYNIERZY 6 +59
2.  HES 5  +14
3.  MKS BASKET SZCZAWNO ZDR 4 -4
4.  ZESTAW KIEROWNIKA 3 -69

GRUPA C

#

Drużyna

Punkty +/-
1. TŁUSTE ŁOSIE 8 +56
2.  USŁYSZEĆ AFRYKĘ
7 +12
3.  POZBIERANE 6  -19
4.  CENTRUM-NACZEP.COM 5  +2
5. NG ENGINEERING 4  -51

 

Z grup pięciozespołowych awansują 3 najlepsze zespoły, z grupy czterozespołowej awansują 2 najlepsze drużyny. W następnym etapie mamy 8 zespołów i gramy klasyczny play-off czyli miejsce 1 gra z 8, 2 gra z 7 itd. Ustawienie w play-off wygląda następująco:  trzy pierwsze drużyny z każdej z grup zajmują miejsca 1,2 i 3, trzy drugie drużyny zajmują miejsca 4,5 i 6, natomiast dwie trzecie drużyny zajmują miejsca 7 i 8. O kolejności między drużynami z tych samych miejsc w play-off decyduje wyłącznie różnica między punktami rzuconymi i straconymi po awansie z fazy grupowej.

PLAYOFF

#

Drużyna

1.   TAKO
2.   KOSYNIERZY
3.   TŁUSTE ŁOSIE
4.   MULTIBOND
5.   HES
6.
  USŁYSZEĆ AFRYKĘ

7.

  PIO STUDIO ARCH.
8.
  POZBIERANE

I miejsce - TAKO
II miejsce - KOSYNIERZY
III miejsce - USŁYSZEĆ AFRYKĘ
IV miejsce - MULTIBOND BASKETBALL TEAM

MVP FINAŁU - GRZEGORZ OLECH z drużyny TAKO
Zwycięzca konkursu rzutów za 3 punkty - MATEUSZ KASIŃSKI z drużyny TŁUSTE ŁOSIE

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !

Zapraszamy na następną edycję!

BBALL ABOVE ALL!


 

 

 

 

 

 

 

 

5on5 Trophy VII Edycja 27-28.02.2016
Print
SOBOTA 27.02.2016 27-02-2016 12:30 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 26 : 20 BLUE COMPUTERS ŚWIEBODZICE
  27-02-2016 13:00 EMERYCI UWR 11 : 37 TAKO
  27-02-2016 13:30 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 32 : 23 PIO STUDIO ARCH.
  27-02-2016 14:00 BLUE COMPUTERS ŚWIEBODZICE 24 : 19 EMERYCI UWR
  27-02-2016 14:30 TAKO 26 : 21 PIO STUDIO ARCH.
  27-02-2016 15:00 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 36 : 17 EMERYCI UWR
  27-02-2016 15:30 BLUE COMPUTERS ŚWIEBODZICE 18 : 33 PIO STUDIO ARCH.
  27-02-2016 16:00 EMERYCI UWR 19 : 24 PIO STUDIO ARCH.
  27-02-2016 16:30 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 15 : 30 TAKO
  27-02-2016 17:00 BLUE COMPUTERS ŚWIEBODZICE 18 : 42 TAKO
  27-02-2016 17:30 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 15 : 29 HES
  27-02-2016 18:00 KOSYNIERZY 44 : 15 ZESTAW KIEROWNIKA
  27-02-2016 18:30 POZBIERANE 28 : 18 NG ENGENEERING
  27-02-2016 19:00 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ 27 : 14 ZESTAW KIEROWNIKA
  27-02-2016 19:30 TŁUSTE ŁOSIE 21 : 18 CENTRUM-NACZEP.COM
  27-02-2016 20:00 HES 14 : 41 KOSYNIERZY
  27-02-2016 20:30 POZBIERANE 20 : 32 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  27-02-2016 21:00 HES 47 : 20 ZESTAW KIEROWNIKA

NIEDZIELA 28.02.2016 28-02-2016 12:30 KOSYNIERZY 33 : 30 MKS BASKET SZCZAWNO ZDRÓJ
  28-02-2016 13:00 NG ENGENEERING 13 : 36 TŁUSTE ŁOSIE
  28-02-2016 13:30 CENTRUM-NACZEP.COM 21 : 26 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 14:00 POZBIERANE 18 : 37 TŁUSTE ŁOSIE
  28-02-2016 14:30 NG ENGENEERING 26 : 32 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 15:00 POZBIERANE 36 : 34 CENTRUM-NACZEP.COM
  28-02-2016 15:30 TŁUSTE ŁOSIE 30 : 19 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 16:00 NG ENGENEERING 15 : 27 CENTRUM-NACZEP.COM

NIEDZIELA 28.02.2016 PLAYOFF 28-02-2016 17:30 TAKO 23 : 22 POZBIERANE
  28-02-2016 18:00 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 25 : 23 HES
  28-02-2016 18:30 KOSYNIERZY 32 : 23 PIO STUDIO ARCH.
  28-02-2016 19:00 TŁUSTE ŁOSIE 23 : 24 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 19:30 TAKO 23 : 17 MULTIBOND BASKETBALL TEAM
  28-02-2016 20:00 KOSYNIERZY 24 : 15 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 20:30 MULTIBOND BASKETBALL TEAM 28 : 30 USŁYSZEĆ AFRYKĘ
  28-02-2016 21:00 TAKO 28 : 14 KOSYNIERZY