Untitled

 GRUPA A   GRUPA B    GRUPA C     GRUPA D  

1.Kogeneracja

2.MuchoSucko

Zdolny Śląsk

KKS Bejbi

 

1.Mudżahedini

2.Hurtownia Impali CB

Zielone Żabki

3buty.pl

 

1.Asieńka

2.Hasco-Lek BT

Birsy

UM Acapulco

 

1.Tłuste Łosie

2.Impall Basket Team

B.C. Trzebnica

Flop City

 

 

  

SOBOTA 8.03.2014

12:30 A1 – A2 Zdolny Śląsk 27–20 KKS Bejbi

13:00 A3 – A4 MuchoSucko 22-43 Kogeneracja

13:30 B1 – B2 Mudżahedini 24–12 Hurtownia Impali CB

14:00 B3 – B4 3buty.pl 23–19 Zielone Żabki

14:30 A1 – A4 Zdolny Śląsk 25-32 Kogeneracja

15:00 A2 – A3 KKS Bejbi 24-12 MuchoSucko

15:30 B1 – B4 Mudżahedini 22–18 Zielone Żabki

16:00 B2 – B3 Hurtownia Impali CB 22–9 3buty.pl

16:30 A1 – A3 Zdolny Śląsk 26-28 MuchoSucko

17:00 A2 – A4 KKS Bejbi 0-20 Kogeneracja (WALKOWER)

17:30 B1 – B3 Mudżahedini 29–16 3buty.pl

18:00 B2 – B4 Hurtownia Impali CB 29–33 Zielone Żabki

18:30 C1 – C2 Asieńka 31–16 Hasco-Lek BT

19:00 C3 – C4 Birsy 22–31 UM Acapulco

19:30 D1 – D2 Tłuste Łosie 23–12 B.C. Trzebnica

20:00 D3 – D4 Impall Basket Team 25–9 Flop City

20:30 C1 – C4 Asieńka 35–23 UM Acapulco

21:00 C2 – C3 Hasco-Lek BT 40-14 Birsy

NIEDZIELA 9.03.2014

10:15 D1 – D4 Tłuste Łosie 29–14 Flop City

10:45 D2 – D3 B.C. Trzebnica 24 – 22 Impall Basket Team

11:15 C1 – C3 Asieńka 48 - 20 Birsy

11:45 C2 – C4 Hasco-Lek BT 20 – 0 UM Acapulco (Walkower)

12:15 D1 – D3 Tłuste Łosie 21–24 Impall Basket Team

12:45 D2 – D4 B.C. Trzebnica 33–24 Flop City

 

Ćwierćfinały 2x12min, drużyny z grup A, B, C i D po zajęciu miejsc 1 i 2, po etapie grupowym

 

13:45 mecz nr 1: KOGENERACJA 34– 17 HURTOWNIA IMPALI CB

14:20 mecz nr 2: MUCHOSUCKO 19 – 24 MUDŻAHEDINI

14:55 mecz nr 3: ASIEŃKA 38 – 17 IMPALL

15:30 mecz nr 4: HASCO LEK 19 - 33 TŁUSTE ŁOSIE

 

Półfinały

 

16:15 mecz nr 5: KOGENERACJA 35 – 36 ASIEŃKA

17:50 mecz nr 6: MUDŻAHEDINI 15 – 31 TŁUSTE ŁOSIE

 

18:40 KONKURS za „3” wygrał Bartosz Langowski z drużyny ASIEŃKA - Gratulujemy!!!

 

19:15 MECZ O 3 MIEJSCE: KOGENERACJA 39 – 21 MUDŻAHEDINI

 

20:00 F I N A Ł: ASIEŃKA 30 – 22 TŁUSTE ŁOSIE

 

Tytuł MVP Finału otrzymał Michał Pietrzak z drużyny ASIEŃKA