Untitled

Nagrody indywidualne

Zwycięzcą konkursu rzutów za 3 został  KRZYSZTOF SASIN (Budotex)

MVP Finału został Rutkowski Michał (zDolny Śląsk)

WYNIKI PIERWSZEJ EDYCJI TURNIEJU 4Basket.pl 5on5 Trophy

GRUPA A

Punkty Miejsce
4.BERNER 6 I
2.CWANE ŁOSIE 5 II

GRUPA B

Punkty Miejsce
1.CENTRUM NACZEP 6 I
3.GANZ
5 II

GRUPA C

Punkty Miejsce
2.TST KOGENERACJA
5 I
4.MUDŻAHEDINI
5 II

GRUPA D

Punkty Miejsce
1.ASIEŃKA 6 I
4.WROGEO
5 II

SOBOTA 29.09.2012


10:15POZBIERANECWANE ŁOSIE (18:31)
10:45 DRUŻYNA A – BERNER (27:29)
11:15 CENTRUM NACZEP – LACOSTE24 (28:26)
11:45 GANZ – FRIENDLY ROLLS (26:22)
12:15 CWANE ŁOSIE – DRUŻYNA A (36:11)
12:45 LACOSTE24 – GANZ (35:36)
13:15 POZBIERANE – DRUŻYNA A (32:27)
13:45 CWANE ŁOSIE – BERNER (33:34)
14:15 CENTRUM NACZEP – GANZ (27:19)
14:45 LACOSTE24 – FRIENDLY ROLLS (42:20)
15:15 POZBIERANE – BERNER (30:34)
15:45 CENTRUM NACZEP – FRIENDLY ROLLS (28:22)
16:15 HASCO-LEK – TST KOGENERACJA (28:27)
16:45 LOMBARDI.PL – MUDŻAHEDINI (21:37)
17:15 ASIEŃKA – CENTRUM NACZEP bis (30:13)
17:45 FALLIMAGNI – WROGEO (12:25)
18:15 TST KOGENERACJA – LOMBARDI.PL (33:22)
18:45 CENTRUM NACZEP bis – FALLIMAGNI (21:27)
19:15 HASCO-LEK – LOMBARDI.PL (24:20)
19:45 TST KOGENERACJA – MUDŻAHEDINI (27:17)

21:00 KONKURS RZUTÓW ZA „3”  PKT. (zwycięzca BARTOSZ LANGOWSKI z druż. ASIEŃKA)

NIEDZIELA 30.09.2012


11:00 ASIEŃKA – FALLIMAGNI (48:18)
11:30 CENTRUM NACZEP bis – WROGEO (22:24)
12:00 HASCO-LEK – MUDŻAHEDINI (14:20)
12:30 ASIEŃKA – WROGEO (35:22)


ĆWIERĆFINAŁY (2x12 min)

13:30  BERNER – MUDŻAHEDINI (30:24)

BERNER

MUDŻAHEDINI

NR NAZWISKO PKT NR NAZWISKO PKT
16 WOŹNIAK 2 1 CYCAK 1
11 MARKOWSKI 3 17 KWOLEK 6
14 KORNIAK 10 9 MIKITA 2
15 KONIECZNY 4 8 SIERKA 9
4 ZAGRODNY 4 13 JURECKI 4
12 JACASZEK 2 33 LIPCZYŃSKI 2
8 OKRASZEWSKI 5      

14:15 CWANE ŁOSIE – KOGENERACJA (19:22)

CWANE ŁOSIE

KOGENERACJA

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
8 GRUSZKA 7 34 GROŃ 0
4 WNUKIEWICZ 5 9 WIDAWSKI 0
13 SZARY 2 7 ZAREMBA 1
12 MATKOWSKI 0 12 GOŁĄB 10
7 STASIEŃKO 1 3 CHAŁUPA 5
5 BORKOWSKI 4 8 KOLISKO 0
6 SZCZUREK 0 14 KASIŃSKI 6

15:00  CENTRUM NACZEP - WROGEO (35:22)

CENTRUM NACZEP

WROGEO

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
11 HASIK 6 1 OSADA G. 4
12 SZMIGIEL 0 91 OSADA J. 6
33 CHUDZYŃSKI 0 34 PRZYBYLSKI 0
15 MALINOWSKI 2 3 DOMINO 4
21 BOBKO 4 11 RYŁKO 2
3 ZABŁOCKI 8 28 GADOMSKI 4
23 DANIELEWICZ 15 0 MACH 2

15:45 GANZ – ASIEŃKA (18:26)

GANZ

ASIEŃKA

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
5 CZYŻEWSKI 2 23 LANGOWSKI B. 6
15 KOWALSKI 3 13 LANGOWSKI T. 11
11 PAWLAK 13 15 SUSKA 5
12 URBAŃCZYK 0 6 MORAS 2
13 PALIWODA 0 22 BARANCEWICZ 2
14 KACA 0 8 RUTKOWSKI 0
4 BARSKI 0      

PÓŁFINAŁY (2x12 min)


16:30 BERNER –
CENTRUM NACZEP (34:23)

BERNER

CENTRUM NACZEP

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
16 WOŹNIAK 8 11 HASIK 8
11 MARKOWSKI 9 12 SZMIGIEL 0
14 KORNIAK 1 33 CHUDZYŃSKI 0
15 KONIECZNY 6 15 MALINOWSKI 0
4 ZAGRODNY 0 21 BOBKO 8
12 JACASZEK 8 3 ZABŁOCKI 2
8 OKRASZEWSKI 2 23 DANIELEWICZ 5

17:15 KOGENERACJA – ASIEŃKA (17:33)

KOGENERACJA

ASIEŃKA

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
34 GROŃ 0 23 LANGOWSKI B. 5
9 WIDAWSKI 0 13 LANGOWSKI T. 6
3 CHAŁUPA 4 15 SUSKA 9
12 GOŁĄB 0 6 MORAS 5
7 ZAREMBA 3 22 BARANCEWICZ 8
14 KASIŃSKI 0 8 RUTKOWSKI 0
8 KOLISKO 10      

FINAŁ I MECZ O 3 MIEJSCE (2x12 min)


MECZ O 3 MIEJSCE

18:15 CENTRUM NACZEP – KOGENERACJA (39:29)

CENTRUM NACZEP

KOGENERACJA

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
11 HASIK 14 34 GROŃ 0
12 SZMIGIEL 6 9 WIDAWSKI 0
33 CHUDZYŃSKI 3 3 CHAŁUPA 4
15 MALINOWSKI 0 12 GOŁĄB 13
21 BOBKO 12 7 ZAREMBA 5
3 ZABŁOCKI 0 14 KASIŃSKI 3
23 DANIELEWICZ 4 8 KOLISKO 4

FINAŁ

19:00 BERNER – ASIEŃKA (28:33)

(MVP FINAŁU - TOMASZ LANGOWSKI z druż. ASIEŃKA)

BERNER

ASIEŃKA

NR
NAZWISKO
PKT
NR
NAZWISKO
PKT
16 WOŹNIAK 9 23 LANGOWSKI B. 12
11 MARKOWSKI 0 13 LANGOWSKI T. 9
14 KORNIAK 0 15 SUSKA 6
15 KONIECZNY 4 6 MORAS 2
4 ZAGRODNY 4 22 BARANCEWICZ 4
12 JACASZEK 11 8 RUTKOWSKI 0
8 OKRASZEWSKI 0